Appartement Anton Philipslaan in Eindhoven


sinds 20-1-2026 18:48:29

prijs: € 1135
Locatie : Nijmegen  (Gelderland)
Website : Bezoek website

Kenmerken

Beschrijving

De woonkamer heeft veel daglicht dankzij de grote raampartij. De woonkamer staat in open verbinding met de keuken,
De keuken is voorzien van alle inbouwapparatuur die je nodig hebt: een inductie kookplaat met afzuigkap, vaatwasser, koel-/vriescombinatie en een combi-magnetron. Er is daarnaast meer dan voldoende opbergruimte.
Het appartement heeft 2 slaapkamers, van 21 m2 en 8,6 m2. Vanuit de grote slaapkamer is het balkon bereikbaar.
De badkamer heeft een inloopdouche met glazen wand, ligbad, dubbele wastafel én een toilet. Daarnaast is er nog een separate toiletruimte.
In de inpandige berging/wasruimte vind je de aansluitingen voor wasmachine en droger, evenals de duurzame WKO-installatie (Warmte Koude Opslag) die zorgt voor een energiezuinig binnenklimaat.
Het appartement beschikt over een eigen parkeerplaats in de afgesloten parkeergarage.

Meer informatie over deze woning? Klik op Bekijk woning om contact met de verhuurder te leggen. U wordt doorverwezen naar een externe bron.
Kenmerken: Kopen in Nijmegen



Klik hier en bezoek de website voor meer informatie
Advertentienummer: 120211595 Meld aan Aanbodpagina